Lid worden van een goochelclub kan natuurlijk niet zo maar. Je mag drie keer een donderdagavond meekijken of meedoen. Daarna is het de bedoeling dat je een optreden verzorgt. Niet de kwaliteit van je kunne op dat moment maar de liefde en passie voor de goochelkunst is daarbij belangrijk. Natuurlijk krijg je hulp van één van onze leden, dus je staat er zeker niet alleen voor. Eenmaal seniorlid verwachten we een actieve goochelbijdrage van je binnen onze club. Voor junioren is dat niet van toepassing die kunnen gewoon lid worden en les krijgen maar eerst een paar keer komen kijken is wel zo verstandig.

Interesse en wil je meer weten over Goochelclub Rotterdam stuur dan een berichtje naar onze vice-voorzitter Hans Matena hansmatena@hotmail.com of bel hem even 06 – 20213111 Voor informatie over onze Juniorenafdeling mail naar onze secretaris Dick van der Zwan; picapica46@gmail.com of bel 070 – 3994617 / 06 – 406 397 85