Lid worden van een goochelclub kan natuurlijk niet zo maar. Want geheimen zijn niet voor niets geheimen… Wil je een keer langskomen dan kan dat altijd. Je mag drie keer een donderdagavond meekijken of meedoen. Daarna is het de bedoeling dat je een optreden verzorgt en een aantal trucs laat zien. Dat hoeft natuurlijk geen hele show te zijn. Natuurlijk krijg je hulp dus je staat er zeker niet alleen voor.  Belangrijk vinden we de liefde en passie voor de goochelkunst en dat er een klik is met de andere leden. Eenmaal seniorlid verwachten we een actieve (goochel) bijdrage van je binnen onze club. Voor junioren is het geven van een optreden niet van toepassing die kunnen gewoon lid worden en les krijgen. Maar eerst een paar keer komen kijken is wel zo verstandig.

Wil je meer weten over Goochelclub Rotterdam stuur dan een berichtje naar onze voorzitter Hans Matena hansmatena@hotmail.com of bel hem even 06 – 20213111. Voor informatie over onze Juniorenafdeling mail naar onze secretaris Dick van der Zwan; picapica46@gmail.com of bel 070 – 3994617 / 06 – 406 397 85