Als je vraagt aan onze leden “waarom ben je lid van Goochelclub Rotterdam?” dan geven ze als antwoord: “een (h)echte vriendenclub”, “ik ga na een clubavond met tips naar huis om mijn truc te verbeteren”, “ik voelde me gelijk thuis”, “je geheimen delen mag maar hoeft niet”, “handig die bibliotheek vol goochelboeken”, “altijd leuke lessen”, “doe maar gewoon, echt Rotterdams!”
Goochelclub Rotterdam telt ca. 45 senior- en 15 juniorleden. De club bestaat uit een aantal beroepsgoochelaars die de wereld over gaan of gingen boordevol verhalen maar ook amateurs die de goochelkunst als hobby beoefenen boordevol energie en creativiteit. Jong en oud met een passie voor de goochelkunst. Dat maakt de mix ook zo leuk en bijzonder en beleef je op de clubavonden. Elke eerste en derde donderdag van de maand nu helaas weer even online maar als het weer kan in Magisch Theater 010.